Zakopane-Słowacja 4 dni

 

 

ZAKOPANE - SŁOWACJA 4 dni

 

 

 

OPIS OBIEKTU:

Dom wypoczynkowy położony w spokojnej dzielnicy Zakopanego - Olczy.Obiekt całoroczny, posiada 120 miejsc noclegowych. W odległości 100m sklep spożywczy i przystanek autobusowy. Na terenie ośrodka duża stołówka, świetlica, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, duży teren rekreacyjny - huśtawki, boisko, wiata, grill, miejsce na ognisko. Parking na terenie posesji. Zakwaterowanie: pokoje 3, 4 i 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

 

WYŻYWIENIE: 3x dziennie + podwieczorek.

 

 


Ramowy program:


Dzień 1
Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Zakopanego, spacer po Krupówkach.Zakwaterowanie w ośrodku, obiado-kolacja.Dyskoteka.Nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu + prowiant i do wyboru 3 warianty:

 

Wariant 1/:Wycieczka do Doliny Białego Potoku, przejście przez Sarnią Skałkę powrót przez Dolinę Strążyską.
Wariant 2/:Wycieczka do Morskiego Oka.
Wariant 3/:wycieczka do Doliny Chochołowskiej.


Powrót do ośrodka.Obiadokolacja.Ognisko z pieczeniem kiełbasek nocleg.


Dzień 3
Śnidanie.Przejazd Słowację do Tatrzańskiej Kotliny i zwiedzanie Jaskini Bielskiej - największa w Tatrach, ponad 1000 m podziemnych korytarzy, jedna z najpiękniejszych w Europie. Powrót do Zakopanrgo.Obiad.Spacer po Krupówkach, Kościół Parafialny, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Wielka Krokiew. Kolacja.Dyskoteka przy muzyce mechanicznej.Nocleg.


Dzień 4
Śniadanie +prowiant wykwaterowanie z ośrodka, wyjazd w drogę powrotną, Powrót w godzinach popołudniowych.

 

 

Termin: do uzgodnienia


Cena: od 405 zł/os  ( przy kalkulacji na min.40 dzieci +3 opiekunów gratis )

 


Cena obejmuje:
-przejazd autokarem marki zachodniej,
-3 noclegi zakwaterowanie głównie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami,niewielka część pokoi 5 osobowych. z łazienkami
-wyżywienie3x dziennie,
-ognisko z pieczeniem kiełbasek,dyskoteki,
- przewodnika miejscowego,
- ubezpieczenie NNW w Signal Iduna Polska,
- bilety wstępu w Zakopanym

 

Uwaga!!! Cena nie obejmuje biletu wstępu do -Jaskinii Bielańskiej: 6 Euro i 3,5 Euro do 15 lat (cena z 2011 r.)

 

BIURO TURYSTYCZNE BUSFERIE