OBÓZ MŁODZIEŻOWY+ WENECJA, BARCELONA, GARDALAND.

 
HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
 

LLORET de MAR  to niewątpliwa stolica Costa Brava – stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

 

 

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / XAINE PARK*** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 3 baseny (Hotel Guitart) lub 1 basen (Hotel Xaine), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). 

 

 

 

PROGRAM

Wenecja – Lloret de Mar – Barcelona – Monaco – Gardaland


1
dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię.


2 dzień – Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd  promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, Rialto itp. (bilety wstępu, przewodnik oraz prom dodatkowo płatny – ok. 25 EUR). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.


3 dzień – Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.


3-10 dzień Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów.
W trakcie pobytu w programie:
Rejs statkiem do Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku ok. 22 EUR
– Całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony – zwiedzanie katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny ok. 20 EUR), wieczorem pokazy grających fontann.
– Wycieczka autokarowo-piesza do Blanes: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowo płatny ok. 6 EUR), skały Sao Palomera, promenada.
– Konkurs wiedzy Viva Espana.
– Wybory Miss & Mister obozu.
– Plażowanie, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.


10 dzień
– Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży, obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowo-wieczornych (ok. godz.17:00-18:00). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i/lub Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.


11 dzień – Przejazd przez Włochy w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND. Największą atrakcją jest otwarta w 2015 r. kolejka Oblivion – w najszybszym momencie rozwija ona prędkość 100 km/h (bilet dodatkowo płatny ok. 27 EUR – czas pobytu 9 godzin). Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.


12 dzień – Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

 PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):
Miasteczko Wodne – WATER WORLD– ok. 30 EUR.
Uznawane jest za jeden z najatrakcyjniejszych parków wodnych w całej Hiszpanii. Na powierzchni półtora kilometra kwadratowego rozlokowanych jest mnóstwo przeróżnych atrakcji, dzięki którym Water World zyskał olbrzymią popularność. Najciekawsze z nich to baseny z falami oraz ekstremalne zjeżdżalnie. Na terenie parku znajdują się również miejsca, gdzie można spokojnie odpocząć (np. duży basen lub pole do mini-golfa). www.waterworld.es
Wieczór Hiszpański – pokazy flamenco
– ok. 26 EUR.

Wieczorny wielobarwny show w Lloret de Mar. Pokazy tańca flamenco, muzyka katalońska, koncert gitarowy i występ tenora, kastaniety i wspaniałe stroje. Całość doprawiona humorem i zakończona wspólną międzynarodową dyskoteką. W trakcie jest serwowany poczęstunek. Szczegóły na www.flamencograncasino.net
Dyskoteki – karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia, dla osób powyżej 16 lat) – ok. 26 EUR.
Wyjścia wieczorne na dyskoteki, gdzie każdy może bawić się przy swojej ulubionej muzyce. Bilet wstępu można nabyć jako pojedynczą wejściówkę lub jako karnet na cały pobyt. Uwaga!!! Niektóre dyskoteki mogą być dostępne tylko dla młodzieży od 16 roku życia.

 

 

 

TERMINY I CENY

Sprawdz w biurze dostępność oferty i aktualną cenę!!!

Warunkiem udziału w promocji jest wpłata 25% zaliczki w dniu zawarcia umowy!!!

Liczba miejsc przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej może być ograniczona-decyduje kolejność zgloszeń!!!

PROMOCJA!!! (od ceny w tabeli)

- 100 zł do 31.03.2017

Stały Klient -50 zł (osoba ktora skorzystała z oferty w ostatnim sezonnie zimowym lub letnim)

Rodzieństwo - 50 zł

Jeszcze raz - 50 zł dla osoby ktora skorzysta z kolejnego wyjazdu w tym samym sezonie letnim

                           

 TERMINY

CENA KATALOGOWA

(zł/ os.)

29.06-10.07.2017 1950
06-17.07 1950
13-24.07 1950
20-31.07 1950
27.07-07.08 1950
03-14.08 1950
10-20.08* 1850
 
*6 NOCLEGÓW
 
CENA ZAWIERA:
• Przejazd komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja) • patrz rozkład jazdy.
• Zakwaterowanie • 7 noclegów w hotelu na Costa Brava w Lloret de Mar (turnus 07*- 6 noclegów).
• Wyżywienie: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
• Ubezpieczenie TUiR AXA: KL (do 10 000 EUR), NNW (do 2000 EUR), bagaż (do 200 EUR).
• Opiekę pilota, opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
• Atrakcyjny program pobytu zgodnie z ofertą powyżej.
• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
 
 
PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
• Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 85 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
• Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
• Gwarantowany pokój 2 osobowy – 160 zł/os.
• Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
• Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 70-100 EUR + dodatkowo na bilety wstępu (Wenecja oraz Gardaland) ok. 50-55 EUR (opłata obligatoryjna) oraz według wyboru na wybrany program fakultatywny. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.
• Podczas podróży wyżywienie we własnym zakresie. Napoje do obiadów i kolacji w hotelu dodatkowo płatne.
• Osoby powyżej 16 lat zobowiązane są ponieść opłatę klimatyczną 5 EUR za cały pobyt.
 
 
TRANSPORT

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

 

WyjazdMiejscowość wyjazdu/powrotuDopłataPowrót
11.30 Bydgoszcz, parling przy Hali Sportowej Łuczniczka, ul. Toruńska 59
Trasa antenowa - dotyczy WYŁĄCZNIE TURNUSÓW 02, 04, 06HDKW. Realizowana przy łącznej grupie 35 os.
160.00 zł. 16.00
09.30 Gdańsk, parking ul. Długie Ogrody 22 naprzeciw kościoła św. Barbary
Trasa antenowa - dotyczy WYŁĄCZNIE TURNUSÓW 02, 04, 06HDKW. Realizowana przy łącznej grupie 35 os.
160.00 zł. 19.00
19.30 Gliwice, CASTORAMA Centrum Handlowe Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 70.00 zł. 08.00
18.30 Katowice, McDonald stacja BP - ul. Ofiar Katynia 5 (wyjazd), McDonald stacja BP - ul. Górnośląska 40A (powrót) 70.00 zł. 09.00
14.00 Kielce, Stadion Miejski parking ul. Ściegiennego. 70.00 zł. 13.30
16.30 Kraków, McDonald (Makro) ul. Jasnogórska 2 70.00 zł. 11.00
11.00 Lublin, parking Hala MOSiR, Al. Zygmuntowskie (obok stacji Orlen). 0.00 zł. 17.00
10.30 Łódź, Dworzec PKP Łódź Kaliska, parking ul. Karolewska. 100.00 zł. 16.00
13.00 Radom, McDonald przy STATOIL ul. Czarneckiego (wyjazd)/McDonald przy LUKOIL ul. Wernera (powrót) 70.00 zł. 15.00
09.00 Rzeszów, Centrum Handlowe Nowy Świat ul. Krakowska 20
Trasa antenowa - dotyczy WYŁĄCZNIE TURNUSÓW 02, 04HDKW. Realizowana przy łącznej grupie 35 os.
70.00 zł. 16.30
12.30 Toruń, do potwierdzenia
Trasa antenowa - dotyczy WYŁĄCZNIE TURNUSÓW 02, 04, 06HDKW. Realizowana przy łącznej grupie 35 os.
160.00 zł. 15.00
11.00 Warszawa, Parking przed Torwarem ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 100.00 zł. 17.00

 

BIURO TURYSTYCZNE BUSFERIE

Serwis busferie.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies" (ciasteczka), w celu prawidłowego działania, bezpieczeństwa oraz komfortu Użytkownika. Pliki "cookies" to standard i nie są one groźne. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików "cookies", zobacz Politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.